- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
PARALEL 4 GAZETE YAYINDA

Gülenciler dört gazeteyle medyadaki varlıklarını sürdürmeye çalışıyorlar.

İpek Grubuna ve Zaman Gazetesine kayyum atanmasından sonra, İpek Grubuna bağlı Bugün ve Millet Gazetelerinin yayın hayatına son verildi. Zaman Gazetesi ise kayyum yönetiminde yayın hayatına devam ediyor.

Kayyum atamalarından sonra, gazete çıkarmaktan vazgeçmeyen eski Zamancılar, Akın İpek’in sahibi olduğu Bugün Gazetesinin yerine Özgür Düşünce Gazetesi,

Zaman Gazetesinin yerine Yarına Bakış Gazetesini çıkarıyor.

Meydan Gazetesini ise bir yıl önceden çıkarmaya başlamışlardı.

20 Nisan’da çıkmaya başlayacak Yeni Hayat Gazetesiyle birlikte, daha önce Zaman Gazetesinde yazan kadrolar, iyi farklı gazeteye dağılmış olacak.

Yarına Bakış’ın yazar kadrosunda Mümtazer Türköne, Ali Bulaç, Emine Eroğlu, Mehmet Kamış, Hilmi Yavuz ve Sezin Öney isimleri yer alırken, Yeni Hayat’ın kadrosunda Ahmet Turan Alkan, Gökhan Bacık, Abdullah Aymaz, Ali Ünal, Kerim Balcı, Ahmet Kurucan isimleri yer alıyor.

4 gazete ve 1 TL fiyatlarla Özgür Düşünce, Meydan, Yarına Bakış ve Yeni Hayat adıyla 4 paralel medya, yeni bir muhalif alan oluşturmaya çalışacaklar.  

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com