- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
“Gözleri Gönlümde Asılı” Mola Yayınlarından çıktı.

Iğdırlı yazar Fahrettin Alay’ın kaleme aldığı Gözleri Gönlümde Asılı isimli öykü kitabı Mola Yayınları’ndan çıktı.

220 sayfadan oluşan eserin kapak tasarımı Sabahattin Usta tarafından yapıldı. Esere olan ilgiden dolayı memnun olduğunu dile getiren Yazar Fahrettin Alay, aslen Iğdırlı olup Ankara’da yaşamaktadır.

Eğitimci-gazeteci- Yazar Fatma Çetin Kabadayı eserin arka kapak tanıtım yazısında  “Fahrettin Alay, şiir aşığı sihirli kalemini yıllar sonra gül kokulu hazine sandığının kilidine dokundurdu. Bu dokunuş onun yüreğindeki öyküleri kâğıtla buluştururken okurunu da birbirinden güzel yirmi öyküye kavuşturdu.
Yazar sıcak, samimi, akıcı üslubuyla, okuyucunun kendini bulacağı etkili karakterler ve olaylarla Gözlerin Gönlümde Asılı” diyerek edebiyat dünyasına kocaman bir “merhaba” ile gülümsüyor. Onun öykülerinde sadece aşkı, ayrılığı, mutluluğu, hüznü, çaresizliği değil; Iğdır’ın kayısı kokusunu duyacak, elma tadını hissedeceksiniz. Ve eminim ki eseri bitirdiğinizde kitabı huzurla kapatıp “İyi ki” diyeceksiniz.
Bu bir demet emeğin yazarını gönülden kutluyorum.” dedi.

Kitap internet sitelerinde ve kitabevlerinde satışa sunuldu.

 

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com