- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Fatih Terim’den TRT’ye boykot

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçı sonrası basın toplantısında TRT’ye tepki gösterdi.

Türkiye’nin Çek Cumhuriyeti’ni 2-0 mağlup ettiği maçın ardından Fatih Terim basın toplantısında konuştu.

TRT MUHABİRİNİN SORUSUNU CEVAPLAMADI

Fatih Terim basın toplantısının sonunda TRT muhabirinin soru sorma isteğini “Ben TRT’nin sorularını cevaplamıyorum. Röportaja da gitmiyorum onlara. Bundan sonra da böyle bir niyetim yok.” diyerek geri çevirdi.

Terim maç sonrası flash interview alanında yayıncı kuruluşlardan LigTV’ye konuştu ancak TRT’ye konuşmadı.

NEDEN TEPKİ GÖSTERDİ?

Fatih Terim’in bu tepkisinin nedeni ise geçtiğimiz günlerde TRT1’de yayınlanan bir programda tarih profesöri Ahmet Şimşirgil’in; “Bizim futbolculara önce tarih okutacaksın. Tarih okutacaksın görecek o savaşlarda ne yapılıyordu, nasıl yeniliyordu. Tarihi bilmeyen adamdan futbolcu mu olur? Tarihin bilgisi herkese lazım olan bir ilim. Futbolcuya da.. Tarih bilmezsen böyle 3 yersin gelirsin, 5 yersin gelirsin.” sözlerinden dolayı.

“GÜLENECEK ŞEYLER AMA GÜLEMİYORUZ”

Terim dün maç öncesi yaptığı basın toplantısında da tarih profesörü Ahmet Şimgirgil’e tepki göstermiş ve “TRT ülkemizin televizyonu değil mi? Bu da ülkenin takımı. Spor konusu olmayan bir programında tarih profesörü çıkıyor bana ve takımıma olmadık şeyler söylüyor. Koca tarih profesörü. Koca derken, tarihin büyüklüğünü söylüyorum. TRT’den bahsediyorum ve yayıncı kuruluşumuz. Tarih programında ‘milli takım bir an önce dönmeli’ deniyor. Bir çok akademisyen dostum var. Sohbet ortamında bu benim alanım değil diyen bir çok akademisyen dostum var. Biri çıkıyor, bu da TRT’de. Sen de diyorsun ki hocam neden suratınız asık diyorsunuz. Esasında gülünecek şeyler ama gülemiyoruz” demişti.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com