- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Dürümlü’de PKK’nın yetim bıraktığı çocukların acı günü

PKK’nın bombalı kamyonu infilak ettirmesi sonucu 16 köylünün hayatını kaybettiği Diyarbakır Dürümlü’de karne alan çocuklar babasına koştu.

PKK’nın bomba yüklü kamyonu infilak ettirmesi sonucu 16 kişinin hayatını kaybettiği ve 36 çocuğun yetim kaldığı Diyarbakır’ın Tanışık Köyü’nde babasını kaybeden çocuklar karneleriyle mezarlığa koştu. Kimi dua etti, kimi mezar taşını öptü.

Dürümlü'de PKK'nın yetim bıraktığı çocukların acı günü

“BABAMIN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Patlamada babasını kaybeden Muhammed Yaman, “Babam demesin karnesini getirmiyor. Doktor olacağım” dedi. Terörün yetim bıraktığı Ali Yaman ise “Babam oku diyordu. Ben de okuyacağım. Babama dedim ki, ‘akşam gel rüyama’. Babasız olmak çok kötü. Babamın halen eve geleceğini düşünüyorum” dedi.

PKK’NIN SON BÜYÜK SİVİL KATLİAMI

Diyarbakır’ın Tanışık Köyü Dürümlü mezrasında 15 ton patlayıcının yüklendiği kamyon PKK’lı teröristlerce 12 Mayıs saat 22.30’da infilak ettirildi. Alçak saldırıda aynı köyden 16 vatandaş hayatını kaybetti, 23 kişi ise yaralandı.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com