- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Ataşehir’de engeliler için AK Parti çıkarması

Engelliler Haftası Kapsamında düzenlenen her etkinliğe katılarak, ‘Engelliler önündeki Engelleri Kaldıralım sloganı ile çalışan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ataşehir’de çocukları ziyaret etti.

Engelliler Haftası Kapsamında düzenlenen her etkinliğe katılarak, ‘Engelliler önündeki Engelleri Kaldıralım sloganı ile çalışan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ataşehir Özel İlk İletişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan Çocuk eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, çocuklar ile güzel bir gün geçirdi. 

Hotar’a, Eğitim Merkezi’ne, Ak Parti erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Ak Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, 25. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Mazhar Bağlı, Ak Parti İstanbul İl Sosyal Politikalar Başkanı Habibe Çiftçioğlu, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa NAimyağcı, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Selami Kaplan, Medyadan Sorumlu Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Yarar eşlik ettiler.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, “Etkinliklerden bir tanesinin yeri olarak Çocuk Eğitim Derneğini seçtik. Evlatlarımız doğduğundan itibaren bir takım sıkıntılara sahipse onların çözüm merkezlerden bir tanesi bu gibi kurumlar. Dolayısıyla bu gibi kurumlara hem destek olmak hem sayısını arttırmak hem de üzerimize düşeni yapmak adına bir farkındalık oluşturmak için bugün burada birlikteyiz.

Erken teşhis, erken tedavi ve erken eğitimin bu konularda ne kadar hayati öneme sahip olduğunun farkındayız. Onun için bize düşen bu konuda destek olma, projeler üretmek ve bu konuda emek gösteren herkesin yardımcısı olmak.

Dolayısıyla da bugün özellikle 3 yaşından itibaren tespit edilip eğitim alabilen ve sonunda da konuşmayı başarabilen minik çocuklarımızla bir araya geldik ve gözlerimizle bir kez daha gördük ki eğitim her şeyin temel çözümü. Dolayısıyla tüm öğretmenlerimizin emeğine sağlık diyorum.”

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com